Henkilökunta

Hallinto

Johanna Reiman

Johanna Reiman

Toiminnanjohtaja

johanna.reiman@liikehairio.fi

p.  040 512 2352

Birgit Kaartovuori

Birgit Kaartovuori

Talousvastaava

birgit.kaartovuori@liikehairio.fi

p. 050 373 2202

Viestintä

Päivi Niemi

Päivi Niemi

Viestintäkoordinaattori

It-yhteyshenkilö

paivi.niemi@liikehairio.fi

040 534 2942

Järjestötoiminta

Marianne Sirkiä

Marianne Sirkiä

Vastaava järjestötoiminnan asiantuntija, TYKS-alue

marianne.sirkia@liikehairio.fi

p. 050 409 3365

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100 Turku

Heljä Tuomi

Heljä Tuomi

Järjestötoiminnan asiantuntija, TAYS-alue (ja Vaasan shp)

helja.tuomi@liikehairio.fi

p. 040 092 4032
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Katariina Kankkunen

Katariina Kankkunen

Järjestötoiminnan asiantuntija, HYKS-alue

Heidi Sundwallin sijaisuus 8.1. - 31.8.2024.

katariina.kankkunen@liikehairio.fi

Malmin kauppatie 26, 00700 Helsinki

p. 040 085 6005

Paula Mustonen

Paula Mustonen

Järjestötoiminnan asiantuntija, OYS-alue

paula.mustonen@liikehairio.fi

 p. 040 085 6004

Kumppanuuskeskus, Kansankatu 53 1. krs., 90100 Oulu

 

Marjo Lehtinen

Marjo Lehtinen

Järjestötoiminnan asiantuntija, KYS-alue

Annukka Tuovisen sijaisuus 1.10.23 - 31.3.2024

marjo.lehtinen@liikehairio.fi

p. 044 728 3106

 

Kirsi Tuovinen

Kirsi Tuovinen

Jäsenkoordinaattori

Jäsenasiat, laskutus

kirsi.tuovinen@liikehairio.fi

050 560 1317

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100  Turku

 

 

 

Heidi Sundwall

Heidi Sundwall

Järjestötoiminnan asiantuntija, HYKS-alue. Opintovapaalla 1.1. - 31.8.2024.

heidi.sundwall@liikehairio.fi

Malmin kauppatie 26 00700 Helsinki

p. 040 085 6005

 

Kurssitoiminta

Pia Vierimaa

Pia Vierimaa

Vastaava kurssitoiminnan asiantuntija

liikuntaneuvonta 1.10.23-31.3.2024

pia.vierimaa@liikehairio.fi

p. 044 724 4942

 

Jenni Piilinen

Jenni Piilinen

Kurssitoiminnan asiantuntija

jenni.piilinen@liikehairio.fi

p. 02 2740 418  ti-to klo 12-14

Annukka Tuovinen

Annukka Tuovinen

vs. kurssitoiminnan asiantuntija 1.10.23-31.3.24

annukka.tuovinen@liikehairio.fi

 p. 040 0391853

Hermanninaukio 2 A, Kuopio

Taina Piittisjärvi

Taina Piittisjärvi

Kurssitoiminnan asiantuntija

Vuorotteluvapaalla 1.10.23 - 31.3.2024. Yhteydenotot Annukka Tuoviselle.

taina.piittisjarvi@liikehairio.fi

 p. 050 406 8328

 

Mennään verkkoon -digihanke

Katri Melin

Katri Melin

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 797 7817
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Juho Määttä

Juho Määttä

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 724 4926

Käsityöläiskatu 4 a, 3. krs., 20100 Turku