Henkilökunta

Hallinto

Anne Taulu

Anne Taulu

Toiminnanjohtaja

anne.taulu@liikehairio.fi

p.  040 512 2352

Birgit Kaartovuori

Birgit Kaartovuori

Talousvastaava

birgit.kaartovuori@liikehairio.fi

p. 02 2740 415

Viestintä

Emmi Nuppula

Emmi Nuppula

Viestintävastaava

emmi.nuppula@liikehairio.fi

044 733 5921

Päivi Niemi

Päivi Niemi

Viestintäkoordinaattori

It-yhteyshenkilö

paivi.niemi@liikehairio.fi

0405342942

Järjestötoiminta

Tytti Svetloff

Tytti Svetloff

Vastaava järjestötoiminnan asiantuntija, TYKS-alue

tytti.svetloff@liikehairio.fi

p. 050 409 3365

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100 Turku

Annukka Tuovinen

Annukka Tuovinen

Järjestötoiminnan asiantuntija, KYS-alue

annukka.tuovinen@liikehairio.fi

 p. 040 0391853

Hermanninaukio 2 A, Kuopio

Heljä Tuomi

Heljä Tuomi

Järjestötoiminnan asiantuntija, TAYS-alue (ja Vaasan shp)

helja.tuomi@liikehairio.fi

p. 040 092 4032
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Järjestötoiminnan asiantuntija Oulu

Järjestötoiminnan asiantuntija Oulu

Järjestötoiminnan asiantuntija, OYS-alue

Oulun työntekijän rekrytointi on menossa. Tarvittaessa ota yhteyttä muihin järjestötoiminnan asiantuntijoihin

 p. 040 085 6004

Kansankatu 53, 90100 Oulu, toimistotila S 116 A 1.krs.

 

Heidi Sundwall

Heidi Sundwall

Järjestötoiminnan asiantuntija, HYKS-alue

heidi.sundwall@liikehairio.fi

p. 040 085 6005

Juho Määttä

Juho Määttä

Järjestöassistentti

juho.maatta@liikehairio.fi

p. 044 724 4926

Leena Kataja

Leena Kataja

Jäsenkoordinaattori

leena.kataja@liikehairio.fi

050 560 1317

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100  Turku

Kurssitoiminta

Pia Vierimaa

Pia Vierimaa

Vastaava kurssitoiminnan asiantuntija

pia.vierimaa@liikehairio.fi

p. 044 724 4942

 

Taina Piittisjärvi

Taina Piittisjärvi

Kurssitoiminnan asiantuntija

liikuntaneuvonta

taina.piittisjarvi@liikehairio.fi

 p. 050 406 8328

Laura Jussila

Laura Jussila

Kurssitoiminnan asiantuntija

laura.jussila@liikehairio.fi

p. 02 2740 418  ti-to klo 10-12

Essi-hanke

Marjo Lehtinen

Marjo Lehtinen

Suunnittelija

Essi-hanke

marjo.lehtinen@liikehairio.fi

 p. 044 757 8967

Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Mennään verkkoon -digihanke

Kerttu Ojalehto

Kerttu Ojalehto

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 705 8536
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Katri Melin

Katri Melin

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 797 7817
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Jaa