Henkilökunta

Hallinto

Johanna Reiman

Johanna Reiman

Toiminnanjohtaja

johanna.reiman@liikehairio.fi

p.  040 512 2352

Birgit Kaartovuori

Birgit Kaartovuori

Talousvastaava

birgit.kaartovuori@liikehairio.fi

p. 02 2740 415

Viestintä

Päivi Niemi

Päivi Niemi

Viestintäkoordinaattori

It-yhteyshenkilö

paivi.niemi@liikehairio.fi

040 534 2942

Järjestötoiminta

Marianne Sirkiä

Marianne Sirkiä

Vastaava järjestötoiminnan asiantuntija, TYKS-alue

marianne.sirkia@liikehairio.fi

p. 050 409 3365

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100 Turku

Annukka Tuovinen

Annukka Tuovinen

Järjestötoiminnan asiantuntija, KYS-alue

annukka.tuovinen@liikehairio.fi

 p. 040 0391853

Hermanninaukio 2 A, Kuopio

Heljä Tuomi

Heljä Tuomi

Järjestötoiminnan asiantuntija, TAYS-alue (ja Vaasan shp)

helja.tuomi@liikehairio.fi

p. 040 092 4032
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Paula Mustonen

Paula Mustonen

Järjestötoiminnan asiantuntija, OYS-alue

paula.mustonen@liikehairio.fi

 p. 040 085 6004

Kumppanuuskeskus, Kansankatu 53 1. krs., 90100 Oulu

 

Heidi Sundwall

Heidi Sundwall

Järjestötoiminnan asiantuntija, HYKS-alue

heidi.sundwall@liikehairio.fi

Malmin kauppatie 26 00700 Helsinki

p. 040 085 6005

 

Juho Määttä

Juho Määttä

Järjestöassistentti

juho.maatta@liikehairio.fi

p. 044 724 4926

Kirsi Tuovinen

Kirsi Tuovinen

Jäsenkoordinaattori

kirsi.tuovinen@liikehairio.fi

050 560 1317

Käsityöläiskatu 4 A, 3. krs., 20100  Turku

Kurssitoiminta

Pia Vierimaa

Pia Vierimaa

Vastaava kurssitoiminnan asiantuntija

pia.vierimaa@liikehairio.fi

p. 044 724 4942

 

Taina Piittisjärvi

Taina Piittisjärvi

Kurssitoiminnan asiantuntija

liikuntaneuvonta

taina.piittisjarvi@liikehairio.fi

 p. 050 406 8328

Jenni Piilinen

Jenni Piilinen

Kurssitoiminnan asiantuntija

jenni.piilinen@liikehairio.fi

p. 02 2740 418  ti-to klo 12-14

Essi-hanke

Marjo Lehtinen

Marjo Lehtinen

Suunnittelija

Essi-hanke

marjo.lehtinen@liikehairio.fi

 p. 044 757 8967

Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Mennään verkkoon -digihanke

Kerttu Ojalehto

Kerttu Ojalehto

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 705 8536
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere

Katri Melin

Katri Melin

Suunnittelija

Mennään verkkoon-digihanke

digihanke@liikehairio.fi

p. 044 797 7817
Hammareninkatu 7, 3.krs, 33100 Tampere